Кухонний змішувач настінний Kroner KRP Bayern - С040
Змішувач для кухні Kroner KRP Bayern - С040 - ідеальний вибір для вашої кухні. Виготовлений з високоякісної латуні, він гарантує міцність та довговічність. Має привабливий глянцевий хромований колір, що додає йому елегантності. Змішувач оснащений картриджним механізмом змішування, що дозволяє зручно регулювати температуру води. Його пряма форма виливу забезпечує зручність під час наповнення посуду або миття продуктів. Насолоджуйтесь функціональністю і стилем змішувача Kroner.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.04 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 65 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴









