Змішувач для кухні Kroner KRP Küche SCH0381 з підключенням до фільтра, чорний
3 362 ₴
- Немає в наявності
- Код: SCH0381
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонний змішувач Kroner KRP Küche - SCH0381 - ідеальний вибір для вашої кухні. Виготовлений з високоякісної латуні, він гарантує міцність та довговічність. Має привабливий матовий чорний колір, що додає йому елегантності. Змішувач оснащений картриджним механізмом змішування, що дозволяє зручно регулювати температуру води. Його унікальна Г-подібна форма виливу забезпечує зручність під час наповнення посуду або миття продуктів. Насолоджуйтесь функціональністю і стилем змішувача Kroner.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Висота виливу | 323 мм |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Тип управління | Одноважільний/Вентильний |
| Тип міцності | Гайка |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту |
| Вбудований кран для питної води | Да |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Шланги | На різі |
| Механізм змішування | Картридж/крос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 362 ₴









