Змішувач для ванни RJ LOTUS з лійкою та шлангом для душу
- Комплектація: Лійка, шланг, тримач
- Монтаж: настінний
- Тип керування : одноважільний
- Основний колір/тип покриття: хром
- Тип перемикача ванна/душ: поворотний важіль
- Довжина виливу, мм: 162
- Основний матеріал виробу: силумин
- Гарантія, міс. : 60
- Модель картриджа: RJFA300-01NC
- Комплект поставки: змішувач для ванни, душовий гарнітур
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Діаметр картриджа, мм: 35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RJ |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 162 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336 ₴




