Змішувач для ванни VOLLE на підлогу
- Тип керування : одноважільний
- Основний колір/тип покриття: хром
- Кількість споживачів : 2
- Форма накладки: закруглений квадрат
- Дод. характеристики: Аератор Neoperl;
- В комплект входить лійка 1 режим, душовий шланг.
- Модель картриджа: Kerox BSDR-40B
- Комплект поставки: змішувач для ванни, душовий гарнітур
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Діаметр картриджа, мм: 40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1077 мм |
| Висота виливу | 970 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 228 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 567 ₴





