Змішувач для умивальника настінний GROHE ESSENCE NEW 19408001
Особливості змішувача для раковини на два отвори M-Size Grohe Essence (19408001):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 5.7 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 183 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 142 ₴








