VYSKOV змішувач для ванни, хром, IMPRESE 10340
змішувач для ванни;
одноважільний;
керамічний картридж 35 мм від Sedal, Іспанія;
витрата води 22 л/м;
рухливий аератор від Neoperl, Німеччина;
підходить для проточних нагрівачів;
поверхня хром.
ize:small">(лійка і шланг в комплект не входять)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 198 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 186 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 032 ₴











