



Змішувач для кухні Imprese Daicy-U на дві води з підключенням до фільтру 55009-UB чорний пісок
6 118 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55009-UB
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонний змішувач із під'єднанням до фільтра Imprese Daicy-U 55009-UB
Продукція Imprese — це якість, витончений дизайн, функціональність. Imprese — порівняно молода чеська компанія, офіційно представлена на Україні з 2009 року. Український ринок — пріоритетний напрям для компанії. Саме тому Imprese враховує в процесі виробництва смаки та переваги українського покупця, а якість продукції, відповідаючи високим європейським стандартам, розрахована на особливості та стан системи водопостачання країни пріоритетного покупця. Усі моделі Imprese вивірені, виробник намагався досягти тієї золотої середини, де забезпечується надійність, надає витонченість формам і зберігається доступна ціна.
Характеристики:
- кухонний змішувач;
- функція водопровідної та питної води;
- керамічна кран-букса для закрепу питної води;
- витрата води до 7 л/м;
- аератор від Neoperl, Німеччина;
- підходить для проточних нагрівачів;
- поверхня: імітація чорної гальки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Максимальна витрата води | 7 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Висота виливу | 224 мм |
| Висота | 343 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 118 ₴



