Змішувач для кухні Lidz (CRM) Dominox 15 272F-1 буде виглядати естетично і підійде під будь-який інтер‘єр кімнати завдяки глянцевій блискучій поверхні. Він виготовлений з високоякісної латуні. Виріб монтується в отвір для змішувача на стільниці або на кухонній мийці урізним способом. Напір води і її температура регулюються поворотом двох зручних вентилів у необхідне положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Висота виливу | 200 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 28 мм |
| Довжина виливу | 165 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LIDZCRM15272F1 |
| Вага брутто 1, кг | 1,27 |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Габарити паковання 1, мм | 85х310х165 |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Механізм змішування | Кран-буса |
| Мoдель | 15 272F-1 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Dominox |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип міцності | Гайка |
| Тип управління | Вентильний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203 ₴








