Змішувач для кухні Qtap Zdenek QTZDN9032103FC виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що не схильна до корозії, стійка до ударів і появи тріщин. Брашоване покриття надає виробу привабливості. Змішувач має одноважільне керування, за допомогою якого можна відрегулювати температуру та напір води. Виріб виконаний у сучасному стилі, він ідеально підійде до будь-якого інтер‘єру кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.45 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Брашована |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Нікель |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Висота виливу | 290 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QTZDN9032103FC |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Габарити паковання 1, мм | 60х475х255 |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Механізм змішування | Картридж |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Zdenek |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип міцності | Гайка |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 591 ₴






