Змішувач для ванни WEZER VRL314-02 з коротким виливом
962 ₴
- В наявності
- Код: VRL314-02
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER VRL314-02 з коротким виливом — практичне та доступне рішення для щоденного використання. Виготовлений із силуміну, він поєднує легкість конструкції та достатню міцність. Компактний короткий вилив зручний для невеликих ванних кімнат, а класичний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Простий у встановленні та експлуатації, цей змішувач стане надійним вибором для дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал | Силумін |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Алюмінієві сплави |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 175 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴



