

Проточний водонагрівач для кухні WEZER SDR-G19TC-Grey гнучкий вилив, сірий
1 792 ₴
- В наявності
- Код: SDR-G19TC
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-G19TC--Grey для кухні, гнучкий вилив, датчик темп., 3,3 кВт, сірий — це стильний і функціональний пристрій для швидкого нагріву води на кухні. Оснащений потужним ТЕНом 3,3 кВт, він забезпечує миттєве отримання гарячої води без необхідності встановлення бойлера. Завдяки гнучкому поворотному виливу, водонагрівач зручний у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 418 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Да |
| Гнучкий вилив | Да |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Да |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагріванням |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сірий |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 792 ₴



