

Проточний кран водонагрівач WEZER SDR-G05T з гнучким виливом
1 157 ₴
- В наявності
- Код: SDR-G05T
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-G05T білий
Проточний водонагрівач WEZER SDR-G05T для кухні — це компактний та ефективний пристрій, який забезпечує миттєве нагрівання води без необхідності накопичувального бака. Завдяки стильному дизайну та продуманій конструкції, він чудово підходить для встановлення на кухонній мийці, забезпечуючи комфортне використання гарячої води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 386 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Да |
| Гнучкий вилив | Да |
| Длина излива | 120 мм |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Да |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагріванням |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴



