

Проточний кран водонагрівач WEZER SDR-H11T білий/хром
1 162 ₴
- В наявності
- Код: SDR-H11T
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проточний водонагрівач WEZER SDR-H11T, 3,3 кВт, білий (для умивальника/мийки) — компактний і практичний пристрій для миттєвого нагріву води без бойлера. Оснащений поворотним виливом для зручного використання та датчиком температури для контролю нагріву в реальному часі. Ідеально підходить для встановлення на умивальнику або мийці, забезпечуючи швидкий доступ до гарячої води у будь-який момент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Висота виливу | 180 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴



