Змішувач для раковини високий GAPPO G1010-29 графіт
6 616 ₴
- В наявності
- Код: G1010-29
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач умивальника високий GAPPO G1010-29 - сучасна та стильна модель, яка ідеально підходить для встановлення з накладними умивальниками. Високий корпус забезпечує зручність користування та комфортний простір під виливом.
Змішувач виготовлений із міцної латуні, що гарантує довговічність, стійкість до корозії та надійну роботу протягом багатьох років. Покриття у кольорі графіт (гангрей) надає виробу сучасного вигляду та чудово поєднується з інтер’єрами у стилі модерн, мінімалізм або лофт.
Модель GAPPO G1010-29 поєднує у собі якісні матеріали, елегантний дизайн та зручність щоденного використання, роблячи ванну кімнату більш функціональною та естетичною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.93 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Графіт |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Висота виливу | 288 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 616 ₴










