

Змішувач для умивальника WEZER SUN1A-01 хром
794 ₴
- В наявності
- Код: SUN1A-01
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини WEZER SUN1A-01, хром, Ø35 (нержавіюча сталь) — надійне та практичне рішення для сучасної ванної кімнати. Корпус змішувача виготовлений із нержавіючої сталі, що забезпечує міцність, довговічність і стійкість до корозії. Хромовий колір надає виробу естетичного вигляду, легко очищується та гармонійно поєднується з більшістю інтер’єрів.
Модель оснащена керамічним картриджем Ø35 мм, який забезпечує плавне регулювання температури та напору води, а також довготривалу і стабільну роботу. Компактна конструкція робить змішувач зручним для встановлення на більшість стандартних умивальників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поверхня | Глянцева |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Довжина виливу | 100 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794 ₴



