Змішувач для умивальника WEZER ROK11-05 високий,сатин
1 133 ₴
- В наявності
- Код: ROK11-05
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини WEZER ROK11-05 високий - стильне та практичне рішення для сучасної ванної кімнати. Високий корпус робить модель ідеальною для встановлення з накладними умивальниками, забезпечуючи зручне користування водою. Змішувач виготовлений із нержавіючої сталі, що гарантує довговічність, стійкість до корозії та надійність у щоденному використанні. Покриття сатин надає виробу елегантного вигляду та добре поєднується з сучасним інтер’єром ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 302 мм |
| Висота виливу | 245 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 133 ₴










