Змішувач сенсорний для умивальника GAPPO G517, хром
5 829 ₴
- В наявності
- Код: G517
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач сенсорний для раковини GAPPO G517, хром
Сенсорний змішувач для умивальника GAPPO G517, хром — сучасне та гігієнічне рішення для ванної кімнати. Безконтактна технологія дозволяє вмикати воду автоматично при піднесенні рук, що забезпечує зручність використання та економію води. Корпус виготовлений із міцної латуні, а хромоване покриття надає змішувачу стильний вигляд і захищає від корозії. Ідеально підходить для дому, готелів, ресторанів та громадських приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Сенсорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Висота виливу | 116 мм |
| Довжина виливу | 116 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 829 ₴












