


Змішувач для умивальника Frap F10802-2 високий, сатин
1 264 ₴
- В наявності
- Код: F10802-2
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для раковини Frap F10802-2 високий, нержавіюча сталь
Змішувач для раковини високий Frap F10802-2 - стильний та практичний вибір для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, він гарантує довговічність та стійкість до корозії. Привабливий брашований нікелевий колір додає йому елегантності та сучасного вигляду. Картриджний механізм змішування забезпечує плавне регулювання температури води. Врізний спосіб монтажу дозволяє зберігати естетичний вигляд раковини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Висота виливу | 276 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 178 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴



