


Монокран для кухні Lidz Lamb 269F1 LDLAM269F1CRM44976 Chrome
282 ₴
- В наявності
- Код: SD00051100
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монокран кухонний, Lidz Lamb 269F1 LDLAM269F1CRM44976 хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Висота виливу | 176 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



