Змішувач для кухні Lidz (CRM) Mars 81 007F-3, хром
1 125 ₴
- В наявності
- Код: SD00040961
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Mars 81 007F-3 виготовлений із міцної латуні. Завдяки хромованому покриттю має оригінальний зовнішній вигляд. Виготовлений у класичному стилі зі зручною ручкою для перемикання холодної й гарячої води. Такий змішувач не тільки практичний, але й ідеально доповнить інтер'єр кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.85 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LIDZCRM8101103 |
| Вага брутто 1, кг | 1 |
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Габарити паковання 1, мм | 70х300х150 |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Механізм змішування | Картридж |
| Мoдель | 810007F-3 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Mars |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип міцності | Гайка |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴








