Змішувач для ванни Wezer NHK7-B279 має велику вагу корпусу та виливу. Це прямо вказує на якісний алюмінієвий сплав та значну товщину стінки. Масивність конструкції дозволяє приладу витримувати значний тиск, його різкі стрибки. Також прилад менше схильний до утворення тріщин у стінах, яким складніше стати наскрізними.
Поворотний вилив у змішувачі для ванни Wezer NHK7-B279 дає можливість використовувати прилад одночасно для ванної та раковини. Це зменшує кількість необхідних виходів від водопроводу, що здешевлює розведення труб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191 ₴



