



Змішувач для кухні GAPPO G4398-43 з висувним виливом, золото сатин
3 860 ₴
- В наявності
- Код: G4398-43
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні GAPPO G4398-43 з висувним виливом — це зручне та надійне рішення для сучасної кухні. Він виготовлений із нержавіючої сталі SUS304, має стійке до зносу покриття «золотий сатин» і забезпечує комфортне користування завдяки функціональному дизайну з висувним шлангом та перемикачем режимів води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.96 кг |
| Висувний вилив | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Золотистий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Висота виливу | 251 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 236 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 860 ₴



