
Змішувач для кухні з висувним виливом WEZER SEN4A-01 сенсорний, сатин
2 998 ₴
- В наявності
- Код: SEN4A-01
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач кухонний WEZER SEN4A-01 - інноваційне рішення, що поєднує стиль, функціональність та високотехнологічність. Він оснащений унікальною технологією Touch, що реагує на дотик, що робить використання змішувача ще більш зручним та гігієнічним.
Сенсорний механізм дозволяє включати воду, торкаючись змішувача тильною стороною кисті або зап'ястям, уникаючи забруднення поверхні. Ця функція є особливо зручною, коли вам потрібно вимити брудні руки, і ви хочете уникнути контакту з поверхнею змішувача. Регулювання температури та напору води здійснюється поворотом ручки.
Змішувач має лаконічний дизайн та високу функціональність. Висувна лійка має шарнір, що забезпечує обертання на 360 градусів. Два режими розпилення – від потокового струменя без бризок до потужного струменя душу – дозволяють ефективно виконувати різні завдання, такі як ополіскування посуду або видалення забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Висувний вилив | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Висота виливу | 225 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 235 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 998 ₴



