Змішувач для кухні з гнучким виливом WEZER KIT4-01 сатин/чорний
2 794 ₴
- В наявності
- Код: KIT4-01
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний з гнучким виливом, сатин – стильне та функціональне рішення для сучасної кухні. Завдяки високому гнучкому силіконовому виливу змішувач легко обертається та дозволяє мити навіть великі каструлі чи наповнювати ємності без зусиль. Оснащений перемикачем на два режими подачі води – струмінь та душ – для максимальної зручності у використанні. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі з сатиновим покриттям, що забезпечує довговічність, стійкість до подряпин і стильний вигляд. Простий у монтажі та догляді – ідеальний вибір для вашої кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Матовий чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 794 ₴



