


Змішувач для кухні WEZER EKO4B-01 сатин
582 ₴
- В наявності
- Код: EKO4B-01
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний Wezer EKO4B-01 - це стильний та функціональний помічник на кухні, що має доступну ціну. Матеріалом для корпусу даної моделі є нержавіюча сталь. Вона володіє високими характеристиками міцності і властивостями. Даний матеріал стійкий і до корозії та дії абразивних сумішей. Змішувач для кухні EKO4B-01 із нержавіючої сталі пропрацює на Вашій кухні до 10 років і більше. Всі змішувачі Wezer проходять контроль якості на всіх етапах виробництва. Даний метод дозволяє значно підвищити рівень якості всіх виробів. Також вся продукція Wezer, у тому числі змішувачі для кухні мають сервісне обслуговування в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Висота виливу | 305 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴



