Змішувач для кухні з гнучким виливом GAPPO G4098-25 сатин
4 175 ₴
- В наявності
- Код: G4098-25
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний GAPPO G4098-25 із нержавіючої сталі на 2 режима, в кольорі сатин. Оснащений гнучким виливом із поворотом на 360° та двома режимами струменя – стандартним і душовим. Стильний, зручний і довговічний варіант для сучасної кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 486 мм |
| Висота виливу | 157 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 175 ₴












