Змішувач для кухні на дві води GAPPO G4398-30 з гнучким виливом, сірий/хром
4 777 ₴
- В наявності
- Код: G4398-30
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний Gappo G4398-30 передбачає установку фільтра для води. Також ще одна конструкційна особливість - це наявність гнучкого гусака. Фільтр для очистки води в комплекті не поставляється. Тому, щоб максимально якісно очистити воду вам потрібно буде підібрати правильний фільтр. Щоб потоки води не змішувалися, вода подається за трьома окремими підводками. Гнучкий вилив зроблений з силікону. Він дозволить наповнювати габаритні ємності і спростити інші кухонні процедури. Сам корпус змішувача зроблений з латуні. Цей метал не іржавіє і не темніє з часом. Також у нього довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 417 мм |
| Висота виливу | 250 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 777 ₴












