Змішувач для кухні під фільтр GAPPO G4398-16 з гнучким виливом, чорний
5 003 ₴
- В наявності
- Код: G4398-16
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний з силіконовим виливом Gappo G4398-16 гнеться на всі боки, але при цьому не ламається і не тріскається. З таким виливом набагато зручніше мити посуд, наповнювати габаритні ємності. Основні матеріали виготовлення це латунь та силікон. Латунь відноситься до нержавіючих матеріалів. До цієї моделі можна підключити фільтр для очищення води. До стільниці кріпиться на шпильку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Висота виливу | 195 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 003 ₴








