Змішувач для кухні з підключенням до фільтра GAPPO G4399-4 сатин
4 194 ₴
- В наявності
- Код: G4399-4
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач кухонний на 2 води GAPPO G4399-4 з нержавіючої сталі
Ця модель поєднує сучасний дизайн і практичність: корпус із нержавіючої сталі стійкий до корозії та легко очищується, зберігаючи ідеальний вигляд на довгі роки. Окремий канал подачі фільтрованої води дозволяє отримувати чисту питну воду прямо зі змішувача, не змішуючи її зі звичайною. Зручний поворотний вилив і якісний керамічний картридж забезпечують комфортне використання щодня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 381 мм |
| Висота виливу | 348 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 194 ₴









