Змішувач для кухні GAPPO G4099 сатин
2 648 ₴
- В наявності
- Код: G4099
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Satenresu-ko G4099 — це стильний і надійний інструмент, за допомогою якого можна комфортно помити посуд, овочі і багато іншого. Змішувач виконаний у стриманому сучасному дизайні, що видно по його плавнiй формі та приємному кольору. Такий змішувач можна встановити в кухні будь-якого інтер'єру, а все завдяки високій органічності даного виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 322 мм |
| Висота виливу | 277 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 195 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 648 ₴








