


Змішувач для кухні Frap F4101-14 коричневий
963 ₴
- В наявності
- Код: F4101-14
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач Frap F4101-14 — це стильний і якісний змішувач, який буде органічно виглядати в будь-якому сучасному кухонному інтер'єрі. Представлена модель допоможе швидко і комфортно вимити посуд, обполоснути овочі та інше. Корпус змішувача F4101-14 виконаний з алюмінієвого сплаву. Даний матеріал володіє характеристиками міцності, які здатні захистити виріб від можливих механічних пошкоджень. Також алюмінієвий сплав дозволяє уникнути згубного впливу на змішувач корозійного впливу, що збільшує його експлуатаційний термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Силумін |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Алюмінієві сплави |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Коричневий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Висота виливу | 186 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴



