Змішувач для кухні настінний Frap F4621, хром
2 147 ₴
- В наявності
- Код: F4621
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач Frap F4621 — це якісний і надійний інструмент, який здатний перетворити рутинне миття посуду в стильний і функціональний процес. Дизайн даної моделі змішувача виконаний так, щоб виріб без проблем можна було вписати в будь-який сучасний інтер'єр кухонного приміщення. Корпус змішувача даної моделі зроблений з латуні. Цей матеріал не вступає в хімічну реакцію з водою, а тому змішувач завжди буде надійно захищений від впливу корозії. Також латунь є досить міцним матеріалом, що мінімізує шкоду від механічних пошкоджень і підвищує термін експлуатації виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 272 мм |
| Висота | 146 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 147 ₴








