Рушникосушка електрична Navin Levante 450х1400 Sensor правостороння, чорний муар
9 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12-257053-4514
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична сушарка для рушників Levante 450х1400 Sensor від українського виробника NAVIN.
Компактні розміри рушникосушки роблять її ідеальним вибором для сучасних ванних кімнат, де важливі як функціональність, так і естетика.
Модель оснащена сенсорним блоком NAVIN SENSOR, що дозволяє легко регулювати температуру та встановлювати оптимальний час використання сушарки для рушників.
Рушникосушка Navin Levante 450х1400 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — чорний муар).
- Потужність моделі — 347 Вт
- Робоча температура* — до 55°C
- Ступінь захисту — IP44
- Гарантія — 60 міс.
* за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Модель сушарки розроблена для вузьких, глибоких ніш та звужених просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 8 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 347 Вт |
| Робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Правий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Міжосьова відстань | 420 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Поличка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴








