



Змішувач для раковини GAPPO G1007-4 бронза
3 607 ₴
- В наявності
- Код: G1007-4
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника GAPPO G1007-4 бронза - ідеальний вибір для стильного і тривалого використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Бронза |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Бірюзовий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Висота виливу | 101 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 607 ₴



