Змішувач для ванни Frap F3269
Компактний змішувач для ванни Frap F3269, підійде також для установки в душову кабіну. Має литий корпус з латуні, не протече і не поіржавіє. Зверху хромове напилення, воно не дасть виробу втратити блиск з часом. Механізм змішування керамічний картридж, стандартного розміру 35 мм. В комплекті йде шланг з лійкою, лійка працює у трьох режимах. Перемикач має кут повороту 90⁰ та 20 шліців. Довжина шлангу 1.5 м. Також в комплекті йдуть ексцентрики, знадобиться, щоб скоригувати відстань між трубами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Глибина | 172 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 163 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 858 ₴







