Змішувач для ванни Wezer PTA3-446 має литий корпус, який різко підвищує герметичність виробу. Така конструкція мінімізує ймовірність протікання. Також у крана важкий литий корпус, що вказує на значну товщину стінок. Вони добре витримують великий тиск води в системі.
Перемикач між душем та виливом у ванній змішувачі Wezer PTA3-446 знаходиться на носику виробу. Він двопозиційний, тому простий та зручний у користуванні. Завдяки великим розмірам пристрій зручно брати до рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.56 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 123 ₴



