Змішувач для ванни Wezer NEO7-B181 характеризується великою товщиною корпусу. Якщо взяти прилад до рук, то відразу відчувається його велика вага. Це дає виробу підвищену міцність, стійкість до різких змін температури води, зменшує ймовірність розтріскування корпусу.
У змішувачі для ванни Wezer NEO7-B181 перемикач із крана на душ знаходиться складання, а під ним розташовується душовий шланг. Така незвична конструкція дозволяє відвести їх убік, щоб вони не заважали користуватися виливом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴




