Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER VAL6-10 сатин
2 345 ₴
- В наявності
- Код: VAL6-10
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни WEZER VAL6-10 - це класика, що не старіє, яка порадує гарною якістю і довговічністю. Проста двовентильна конструкція та нейтральний колір нержавіючої сталі прикрасять будь-який сучасний інтер'єр. Нержавіюча сталь забезпечить надійність та довговічність.
Змішувач має довгий вилив 35 см і лійку душову круглу з кронштейном, тому змішувач можна використовувати і для ванни і для прийняття душу. Також якщо у вас умивальник знаходиться поруч із ванною, то гусак можна використовувати і на раковину та на ванну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сатин |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина шланга | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 345 ₴








