Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER EKO7A-01-BLACK чорний
2 382 ₴
- В наявності
- Код: EKO7A-01-BLACK
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач для ванни з душем Wezer EKO7A-01-BLACK – це мистецтво, створене для вашої ванної кімнати. Його чорний колір та витончені лінії надають інтер'єру особливий шик, роблячи ванну дуже стильною та затишною.
Wezer EKO7A-01-BLACK змішувач виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби та стійкість до корозії. Ви можете бути впевнені, що він прослужить вірою та правдою довгі роки.
Змішувач має довгий вилив 30 см і душову лійку з кронштейном, тому змішувач можна використовувати для ванни і для прийняття душу.
Кран у ванну Wezer EKO7A-01-BLACK обладнаний керамічним картриджем, який забезпечує плавне та безшумне регулювання потоку води. Це скорочує ризик витоків та підвищує надійність змішувача в цілому.
Установка змішувача не займе багато часу завдяки інструкціям, що робить монтаж максимально зручним навіть для новачків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 300 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 2 382 ₴








