Змішувач підлоговий для ванни WEZER EKO19A-01 нержавіюча сталь
5 033 ₴
- В наявності
- Код: EKO19A-01
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач на підлогу Wezer EKO19A-01 дуже стильно і виразно виглядає в просторі ванної кімнати. У дуеті з окремою ванною вони створюють акцент у приміщенні в класичному або будь-якому сучасному стилі.
Wezer EKO19A-01 виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує його довговічність та стійкість до корозії.
За змішування води у змішувачі Wezer EKO19A-01 відповідає керамічний картридж 35 мм. Він забезпечує плавну та безшумну роботу.
У комплект змішувача входить ручна душова лійка зі шлангом та тримач до неї, який закріплений на корпусі. Висота змішувача 1200 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Підлоговий |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 121.5 мм |
| Висота виливу | 108.5 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 033 ₴










