Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER EKO3-01 сатин
1 538 ₴
- В наявності
- Код: EKO3-01
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Wezer EKO3-01 перемикається з душу на кран при повороті гусака на 90 градусів. Це дозволяє зменшити кількість рухомих елементів у виробі, що підвищує його герметичність.
Регулювання в змішувачі Wezer EKO3-01 виконується широким плоским важелем. Він так само, як і весь решта корпусу, вилитий з нержавіючої сталі. Це робить його стійким до механічних навантажень і дозволяє змінювати температуру та силу потоку однією рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Довжина шланга | 147 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴








