

Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER PRO3-02 сатин
1 941 ₴
- В наявності
- Код: PRO3-02
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни з нержавіючої сталі Wezer PRO3-02
Якісний матеріал – запорука довгої роботи будь-якого змішувача. Модель PRO3-02 бренду Wezer - це прилад з керуванням важеля, призначений для використання у ванній кімнаті. Виготовлений з нержавіючої сталі, міцного та надійного матеріалу, який не боїться абразивних речовин, стійкий до корозії та механічних пошкоджень. За змішування води, у цій моделі, відповідає безшумний картридж 35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Матова |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 185 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴



