



Змішувач для ванни з душовим гарнітуром WEZER EKO7-01 сатин
1 462 ₴
- В наявності
- Код: EKO7-01
- +380 (99) 739-09-95
Змішувач для ванни з нержавіючої сталі Wezer EKO7-01
Якісний матеріал – запорука довгої роботи будь-якого змішувача. Модель EKO7-01 бренду Wezer – це прилад з одноважільний керуванням, призначений для використання у ванній кімнаті. Виготовлений з нержавіючої сталі, міцного та надійного матеріалу, який не боїться абразивних речовин, стійкий до корозії та механічних пошкоджень. Встановивши такий змішувач собі у ванну, Ви отримаєте якісний прилад з довгим терміном служби за дуже доступною ціною.
За змішування води, у цій моделі, відповідає безшумний картридж 35 мм. Монтується настінним способом у два отвори за допомогою ексцентриків. Наділений довгим поворотним гусом. Комплектується шлангом для душу, лійкою одноважеля і тримачем для неї. Wezer EKO7-01 взірець сучасного стилю сантехнічного обладнання. Дизайн поєднує в собі стиль hi-tech та вічно актуальну класику, які будуть актуальні у будь-якому сучасному приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 462 ₴



