Змішувач для ванни з душовим гарнітуром GAPPO G3207-3 золото
8 699 ₴
- В наявності
- Код: G3207-3
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Gappo G3207-3 золотого кольору. Зроблено змішувач з латуні, метал надійний, міцний та не ржавіючий. Має поворотний вилив, який можна сховати під корпус, коли він не потрібен. У комплекті йде шланг 1.5 м та лійка, яка працює у трьох режимах. Такий змішувач підійде не тільки для ванни, але й для установки в душову кабіну. Задля коригування відстані між трубами є ексцентрики. Змішувач буде цікаво та незвично виглядати в інтер’єрі завдяки золотому кольору поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.95 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Золото |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Золотистий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 191 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴











