Змішувач на борт ванни GAPPO G1103-8 білий/хром
6 246 ₴
- В наявності
- Код: G1103-8
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач на борт ванни Gappo G1103-8 виглядає дуже вишукано, але він потребує наявності отворів на ванній. Якщо ви придбали без отворів, їх роблять і самостійно. Але ванна у такому випадку повинна мати більші борти ніж стандартна. Матеріал корпусу латунь, картридж керамічний 40 мм. У комплекті йдуть шланг та лійка, довжина шланга 2 м, а кількість режимів роботи лійки цілих три. Підводки різної довжини 50 та 36 см, вони гнучкі, тому буде зручно підключати.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗМІШУВАЧА НА БОРТ ВАННИ GAPPO G1103-8:
- колір: білий-хром;
- матеріал: латунь;
- керамічний картридж: G50, 40 мм;
- перемикач: кнопковий G59-49;
- аератор: G72-3, різьба М24;
- шланг: G43-2, 2 м;
- лійка: G002, 3 режими;
- підводки: гнучкі 50 см, 36 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 111 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 169 мм |
| Довжина шланга | 200 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 246 ₴










