Змішувач для ванни з душовим гарнітуром GAPPO G48 G3248 білий/хром
6 458 ₴
- В наявності
- Код: G3248
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни Gappo G3248 округлого футуристичного дизайну. Білий колір буде універсальним в будь-якому інтер'єрі. Оснащений однорежимною лійкою і рухомим змішувачем. Для перемикання між режимами використовується поворот виливу. Також гусак можна приховати під корпусом, якщо його не використовувати. Виготовлений з латуні і пофарбований у білий колір, з хромованими елементами. Не буде облазити і іржавіти. Шланг який йде у комплекті довжиною в 1,5 метра. Для підключення є ексцентрики. Картридж в змішувачі керамічний.
ОСОБЛИВОСТІ ЗМІШУВАЧА ДЛЯ ВАННОЮ З ВИСУВНИМ ВИЛИВОМ GAPPO G3248:
- Колір: білий-хром;
- Матеріал: латунь;
- Картридж: керамічний 35 мм;
- Перемикач: вилив:
- Лійка: 1 режим;
- Шланг: 1.5 метра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 90 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 222 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 206 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 458 ₴












