Змішувач на борт ванни Gappo G1117-8 працює в трьох режимах. Один з них, стандартний потік води з виливу і два режими на лійці. Зроблений з латуні і покритий в білий колір порошковою фарбою. Латунь міцний і надійний матеріал. Він не іржавіє і не окислюється. Щоб переключатися між режимами, передбачений важіль на гусаку. Підключається за допомогою гнучких підводок, вони йдуть в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Висота виливу | 132 мм |
| Глибина | 238 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 201 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 852 ₴











