Змішувач для ванни з душовим гарнітуром GAPPO G36 G2236 хром
4 107 ₴
- В наявності
- Код: G2236
+380 (96) 237-51-55
- +380 (99) 739-09-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни G2236 — це якісний і надійний інструмент, за допомогою якого можна як набрати ванну, так і прийняти душ. Змішувач має хромовий колiр і довгий вилив. Завдяки такому дизайну, модель G2236 зможе органічно увійти в будь-який сучасний стиль інтер'єру ванної кімнати. Корпус змішувача G2236 зроблений з латунного сплаву. Його основною властивістю є захист виробу від впливу корозії.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗМIШУВАЧА:
- іспанський картридж Sedal;
- аератор Neoperl;
- металева рукоятка;;
- поворотний перемикач;
- тримач для лійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Глибина | 398 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 107 ₴










