Змішувач для ванни G3207-8 серії Jacob — це дизайнерський виріб високої якості, за допомогою якого можна як наповнити ванну, так і прийняти душ. Дизайнери компанії зробили змішувач у стилі нео-кубізму, що дозволяє вписати пристрій в будь-який сучасний інтер'єр ванної кімнати. А латунь, з якої зроблений G3207-8, забезпечує захист пристрою від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 133 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 193 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 187 ₴









