Змішувач для ванни F22021 — це якісний і функціональний інструмент, що дозволяє комфортно приймати водні процедури. Модель F22021 володіє тривалим терміном експлуатації і високою продуктивністю. На ці параметри впливають як технологія виробництва, так і якісні матеріали, з яких виконано виріб. Корпус змішувача Frap F22021 вилитий з латунного сплаву, який широко застосовується у виготовленні сантехнічного обладнання. Латунь володіє антикорозійними властивостями, не допускає окислення змішувача, захищаючи його також від механічних пошкоджень, які можуть виникнути в ході експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frap |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.824 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поверхня | Глянцева |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 340 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 197 ₴










